O firmie

Szanowni Państwo!

Nazywam się Monika Tran Van i od 2015 roku prowadzę Mobilną Szkołę Tańca MTV Dance Fit. Z zawodu jestem pedagogiem specjalnym, instruktorką tańca sportowego, instruktorką Zumba® Fitness, Zumba Kids & Kids Junior®, Zumba® Gold oraz instruktorką Fitness. Od 2012 roku prowadzę zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych. Posiadam B klasę w Tańcach Latynoamerykańskich.

Razem z zespołem energicznych, pełnych pasji instruktorów prowadzimy zajęcia taneczno- rozwojowe oraz Zumba Kids w placówkach na terenie Trójmiasta oraz w okolicach. Nasze zajęcia wyróżniają się kreatywnością i autorskim programem zajęć. Celem zajęć jest zaszczepienie w dzieciach wiary we własne możliwości oraz zachęcanie dzieci do zdrowego i aktywnego spędzania wolnego czasu. Taniec jest narzędziem, przez które wspomagamy rozwój emocjonalny i psychoruchowy dziecka

Organizujemy liczne wydarzenia taneczne ( m.in. Gdyński Dzień Zumby, Jesienny Maraton Zumby w Gdyni), prowadzimy imprezy taneczne: od bali dla dzieci po maratony Zumby. Prowadzimy Zumbę oraz animacje taneczne na imprezach okolicznościowych takich jak: wesela, wieczory panieńskie, urodziny, festyny. Współpracujemy z Gdyńskim Centrum Sportu, organizując eventy związane z aktywnością fizyczną.