Zumba Fitness & Zumba Gold

Zumba Fitness

to połączenie tańca i fitnessu inspirowane południową Ameryką. W programie wykorzystywana jest muzyka latynoamerykańska oraz międzynarodowe hity taneczne. Zajęcia składają się z kilkunastu krótkich układów choreograficznych, które łączą w sobie wolne i szybkie rytmy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę. Jest to trening cardio. Podczas zajęć panuje atmosfera zabawy, która dodaje odwagi osobom, które wcześniej nie tańczyły, a chcą dołączyć do grupy. Program ten wyróżnia świetna zabawa, łatwość ruchów oraz efektywność. Zajęcia Zumba Fitness mają mnóstwo korzyści: poprawiają krążenie, wysmuklają sylwetkę, odstresowują, poprawiają samopoczucie, dają zastrzyk endorfin, kształtują koordynację wzrokowo- ruchową, są dla każdego.

Zumba Gold

to propozycja zajęć dla aktywnych osób starszych, osób początkujących, z niepełnosprawnością ruchową oraz dla kobiet w zdrowej ciąży. Zumba Gold to zajęcia taneczno-fitnessowe dostosowane do potrzeb danej grupy. Tempo zajęć jest wolniejsze, układy łatwiejsze. Celem zajęć jest poprawa jakości życia uczestników, prowadzenie ćwiczeń odpowiednich dla danej grupy, poprawa zdrowia psychicznego i fizycznego.

BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE

Oferujemy konkurencyjne ceny oraz darmową lekcję pokazową w dogodnym dla Państwa terminie. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub zdobyciem dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.