Zajęcia taneczno-rozwojowe „Czuj Ruch”

Stworzyliśmy autorski program zajęć taneczno- rozwojowych „Czuj ruch”, w którym w ciągu roku poznajemy nasze emocje, ciało i muzykę. Podczas zajęć wykorzystujemy różnorodne gatunki muzyczne i rekwizyty do tańca. Choreografie łączą w sobie różne style tańca, a ich celem jest kształtowanie koordynacji ruchowej, zachęcanie do aktywności fizycznej, kształtowanie zdrowych nawyków ruchowych, trening pamięci, koncentracji, rozwój wyobraźni i kreatywności. Razem z dziećmi poznajemy, nazywamy i wyrażamy emocje w tańcu. Łączymy taniec z opowieścią, ponieważ najmłodsze dzieci najlepiej uczą się przez zabawę i wizualizację. Badania wykazały, że zajęcia taneczne pobudzają pracę mózgu i tym samym korzystnie wpływają na rozwój intelektualny dziecka.

Zajęcia trwają od 20. do 45 minut w zależności od grupy wiekowej. Program „Czuj ruch” propaguje hasło: „W zdrowym ciele zdrowy duch”, ponieważ aktywność fizyczna pomaga nam dbać o zdrowie psychiczne, a dodatkowo wzmacnia nasze ciało. Dziecko ma okazję pozbyć się nieśmiałości, uwierzyć w siebie i w swoje możliwości. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 2 lat.

BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE

Oferujemy konkurencyjne ceny oraz darmową lekcję pokazową w dogodnym dla Państwa terminie. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub zdobyciem dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.