Zajęcia taneczno-rozwojowe „Poczuj moc ruchu”

Stworzyliśmy autorski program zajęć „Poczuj moc ruchu”, w którym w ciągu roku poznajemy różne style i rytmy taneczne. Podczas zajęć wykorzystujemy różnorodną muzykę, gadżety i stroje. Przekazujemy dzieciom ciekawostki związane z kulturą miejsca, z którego wywodzi się dany taniec. Łączymy taniec z zabawą, ponieważ najmłodsze dzieci najlepiej uczą się przez zabawę. Badania wykazały, że zajęcia taneczne pobudzają pracę mózgu i tym samym korzystnie wpływają na rozwój intelektualny dziecka. Dzieci uczą się koordynacji, równowagi, dyscypliny, rozwijają kreatywność, wyobraźnię oraz pamięć.

Zajęcia trwają od 20. do 45 minut w zależności od grupy wiekowej. Program „Poczuj moc ruchu” propaguje aktywność ruchową i zdrowy styl życia. Dziecko ma okazję pozbyć się nieśmiałości, uwierzyć w siebie i w swoje możliwości. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 2 lat

BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE

Oferujemy konkurencyjne ceny oraz darmową lekcję pokazową w dogodnym dla Państwa terminie. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub zdobyciem dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.